Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 29 червня 2026
00:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Наступні 9 років місто розвиватиме електротранспорт

Наступні 9 років місто розвиватиме електротранспорт
З 2007 по 2015 рік у Дніпропетровську мають працювати над розвитком МКП «Дніпропетровський електротранспорт». Текст програми розвитку цього підприємства на 9 років було розглянуто на черговій 22-ій сесії міськради 31 жовтня.

Програму розроблено на підставі відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

Її метою визначено створення сучасної системи управління всіма видами пасажирського транспорту відповідно до потреб громадян, забезпечення безпеки та якості перевезень, створення належних умов для розвитку електротранспорту в місті.

Для досягнення цих цілей запланували цілу низку заходів. Серед них — створення на базі двох тролейбусних депо транспортного підприємства, що буде перевозити пасажирів існуючими тролейбусними маршрутами тролейбусами, а в години пік — мікроавтобусами, заснування спеціалізованого ремонтного підприємства, для модернізації рухомого складу та виготовлення запчастин, відпрацювання механізму відшкодування витрат підприємству за перевезення пільговиків, перегляд схеми руху мікроавтобусів та перерозподіл рухомого складу між маршрутами тощо.

Зокрема, розділ щодо технічного переоснащення міського електротранспорту передбачає модернізацію трамваїв і тролейбусів, спрямовану на зниження енергоспоживання, реконструкцію контактної мережі та трамвайних ліній та колії, прокладання тролейбусної лінії до житлового масиву «Сокіл» тощо.

Згідно з текстом документа, серед очікуваних результатів реалізації — розвиток екологічного міського транспорту, підвищення якості перевезень, зменшення витрат на утримання рухомого складу, беззбиткове функціонування трамваїв та тролейбусів і т.д.

За програмою, обсяги коштів з міського бюджету, які виділятимуть на розвиток електротранспорту, коригуватимуть щороку.

Довідка: За останні 12 років парк міського електротранспорту в Дніпропетровську зменшився на 181 одиницю і наразі становить 511 одиниць. Припинили функціонувати 4 тролейбусні та 2 трамвайні маршрути, ліквідовано 2 трамвайні депо. 60% пасажирів електротранспорту — пільговики.
Gorod.dp.ua на Facebook.


странник  (02.11.07 11:34): А кто же спилит деревья, которые мешают? Відповісти | З цитатою
Remax  (02.11.07 02:25): В заголовке ясно сказано ДОЛЖНЫ :-), что у нас работает так как ДОЛЖНО? :-( Відповісти | З цитатою
Владимир  (01.11.07 22:36): \"Среди них — создание на базе двух троллейбусных депо транспортного предприятия, которое будет перевозить пассажиров существующими троллейбусными маршрутами троллейбусами, а в часы пик — микроавтобусами,\" Значит в часы \"пик\" вместо троллейбусов будут ходить скотовозы. Никакой конкретики, простое пустозвонство. Очередное очковтирательство и способ отмывки денег Відповісти | З цитатою
1 2 3
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років тому було створено Художнє училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті