Вчора, о 21 годині 40 хвилин, на перехресті вулиць Артема та Комсомольської, водій автомобіля "Хонда-Сівік", рухаючись у напрямку вул.Виконкомівської, не надала перевагу в русі та скоїла зіткнення з маршрутним мікроавтобусом "Мерседес Бенц-310", що рухався по головній дорозі, після чого останній перекинувся.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди п'ять пасажирів мікроавтобуса отримали тілесні ушкодження та доставлені до лікарні
А на дороге действительно все равны. За исключением женского пола... :) Среди женщин гораздо больше неадекватности, паники и не собранности. Факт. Відповісти | З цитатою
В данной ситации, думаю девушка просто завтыкала на перекрёстке. Не её это дело на знаки смотреть. Відповісти | З цитатою
Может не в ДОСААФ, а в МРЕО:-) Відповісти | З цитатою