У Дніпродзержинську пройшов конкурс інвалідів, які пересуваються на візках, „На крилах лелеки”, організований громадською організацією інвалідів „Лелека”, управлінням соціального захисту населення Дніпродзержинської міської ради та територіальним центром соціального обслуговування населення Заводського району. Про це інформагентству „Придніпров’я” повідомила голова громадської організації інвалідів „Лелека” Людмила Лазаренко.
За інформацією Людмили Лазаренко конкурс „На крилах лелеки” серед інвалідів з вадами опорно-рухового апарату традиційно проводиться у місті щорічно 9-й рік поспіль.
Учасники конкурсу змагалися у кількох творчих номінаціях: малюванні, скульптурі, мистецтві пантоміми, танцю, демонстрували поетичні здібності. 20 конкурсантів отримали подарунки від управління соціального захисту населення Дніпродзержинської міської ради. Допомогу у проведенні конкурсу організації „Лелека” — перевезення інвалідів на візках, зручне їх влаштування, надали бійці міського управління МНС та члени громадської організації ветеранів Афганістану.