Такі об’їзди території у форматі виїзних нарад проводяться регулярно за участі керівників районів, комунальних підприємств, ЗМІ і є складовою активної роботи з приведення міста в належний санітарний та естетичний стан, що здійснюється за ініціативою міського голови Станіслава Сафронова в рамках масштабної програми «Будуємо новий Дніпродзержинськ». Маршрут поїздки включав всі райони міста — від Романкового до житлового масиву Соцмісто. Особлива увага приділялася якості виконання комунальними підприємствами робіт з обрізання дерев і чагарників, прорідження зелених зон вздовж доріг, прибирання сміття і стихійних звалищ, реконструкції зупинок пасажирського транспорту.
Радикальні зміні на краще учасники об’їзду побачили на трамвайній зупинці селища «ДДРЕС». Споруджений у середині минулого століття кам’яний павільйон на цій зупинці є найстарішим з подібних об’єктів у місті і донедавна мав непривабливий вигляд. Нині зусиллями комунальних служб павільйон повністю оновлено.
Костянтин Гузенко наголосив, що у загальній справі наведення у місті порядку не мають залишатися сторонніми спостерігачами представники малого і середнього бізнесу. Власники комерційних об’єктів, розташованих біля транспортних зупинок, мають забезпечити благоустрій прилеглих територій, подбати про зовнішній вигляд фасадів.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
Здесь не чего сказать. Работу видно. Відповісти | З цитатою