Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 18 января 2025
12:55

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

З початку навчального року п‘ятдесят одна дитина жодного разу так і не з‘явилася у школі

І це лише офіційна статистика. В таких реєстрах зазвичай не фігурують прізвища неповнолітніх, яких підбирають під час рейдів на вулицях міста. Над причинами, чому так і що можна зробити, аби зацікавити дітей науками або роботою, сьогодні міркували педагоги. До розмови залучили й представників різних служб, які мають опікуватися долею неповнолітніх.

Перші вихователі дитини – батьки, але їх не вибирають. У родинах ситуації різні: буває, дорослі не контролюють, чи навчається малеча, не цікавляться, чи є взагалі бажання отримувати освіту, деякі просто не пускають своїх чад до школи. Якщо батькам такі клопоти не потрібні, відповідальність доводиться нести педагогам. Ті мають знайти особливий індивідуальний підхід у кожному конкретному випадку. Саме цього від директорів шкіл сьогодні вимагала заступник міського голови Олена Лозенко.

Якщо не вжити заходів, не привчити дітей навчатися і прагнути досягнення цілей, позитиву чекати не доведеться. Без освіти їм надто важко буде знайти своє місце в житті. Зазвичай, щоправда, його й не шукають. Просто йдуть на вулицю. Де опиняться понад сто неповнолітніх, які вже отримали атестат, теж не відомо, але здогадатися не важко. Вони досі не працевлаштовані і ніде не навчаються.

На нараді говорили про те, що потрібно об‘єднати зусилля всіх служб у справах неповнолітніх та педагогів. Вони мають думати про долю дітей, якщо ті батькам не потрібні.

Gorod.dp.ua на Facebook.


CJIOHNK  (23.10.06 06:46): Таня:poderjbIvau moi nomer icq 241444373 budu rad poobwiatsa))) Ответить | С цитатой
Таня  (22.10.06 03:00): Естесвенно некому о детях думать. Родители пока пытаются зарабртать, не успевают уделить внимание детям. А учителя ведь тоже такие же люди. Им тоже кушать хочется. Я бы сама пошла после универа учителем в школу, но хочется нормально питаться и по-человечески одеваться. А с такой зарплатой думать о детях будет некогда. Поэтому лучше пойду секретаршей. Там платят больше и ответственности меньше.
Что ж наши власти думают? Что им воспитают новое здоровое поколение люди, которые врядли морально удовлетворены своей жизнью? Ладно, властям плевать на чужих детей, о своих подумайте. Им же потом жить среди тех людей, которые в школу не ходили, с родителями ссорились, на улице оказывались. У меня лично уже очень большие сомнения в том, хочу ли я в нашей стране рожать. И жить вообще. Тоскливо, конечно. А что делать, если только такие мысли и лезут в голову. А если дальше развить тему, пофилософствовать? К чему мы идем?
А вообще я оптимистка.:)
Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
54
долгожителя проживает в Днепропетровской области. 47 женщин и 7 мужчин, отметивших свое 100-летие.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте