Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 23 червня 2026
01:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

5 жовтня пожежникам вдалося загасити палаюче звалище на вул. Кротова

Тільки 5 жовтня вранці пожежникам вдалося загасити палаюче звалище на вул. Кротова у Дніпропетровську, дим від якого протягом двох днів «накривав» житловий масив. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили в прес-службі ВАТ «Дніпрошина».

«У диму від палаючого звалища мешканці житлового масиву ледь могли розгледіти трамвай», — зазначили у прес-службі.

Як відзначають в прес-службі, до сьогодні стихійним звалищем опікуються тільки робітники шинного заводу та Державна пожежна частина №13 (що забезпечує пожежну безпеку на «Дніпрошині»).

У той же час, як повідомили інформагентству в Міжрайонній природоохоронній прокуратурі, 4 жовтня прокурором було направлено припис до органів місцевого самоврядування Дніпропетровська щодо ліквідації стихійного звалища (воно знаходиться на міській території, отож обов’язок вивезти сміття покладений на місцеву владу).

Як відзначив Міжрайонний природоохоронний прокурор Іван Поночовний, уже протягом цього тижня Управління екології та природоохоронних ресурсів має визначити збиток, вчинений забруднювачами (він розраховується, виходячи з території площі звалища, та потребує даних щодо вартості кв. метру землі на цій території). Після того, як буде визначено збиток, природоохоронна прокуратура має порушити кримінальну справу за фактом забруднення території.

Як повідомив Іван Поночовний, данні щодо низки компаній-забруднювачів у представників органів влади вже є: робітники «Дніпрошини» зафіксували на фото- та відеоносії номери вантажівок, які скидали сміття на пустирі.

Як повідомляло інформагентство «Придніпров’я», пустир поряд зі школою №25 на вул. Кротова протягом останніх місяців перетворився на смітник через скиди сміття будівельними компаніями міста та області. Добровільну охорону пустиря від вантажівок зі сміттям взяли на себе робітники розташованої поряд «Дніпрошини» та самі мешканці житлового масиву.

Основною проблемою на сьогодні є чи не щоденні випадки самовозгоряння сміття: як відзначають пожежники, повністю вирішити проблему наразі можливо тільки зі спеціальною технікою, якої на озброєнні пожежної частини №13 немає.

Gorod.dp.ua на Facebook.


житель Кротова  (06.10.06 17:33): Мусорник как дымел так и дымит, это всё отписка, там (на ж/м Кротова) есть ещё проблема с мусорником. В своё время Днепрошина начала строить очистные сооружения, уничтожив лесопосадку и наткнувшись на грунтовые воды строительство остановили и теперь туда везут мусор который время от времени поджигают. Мало того что горит мусор так ещё и земля от стоков днепрошины сползает, от ближайшего оползня до жилого дома на ул. Подмогильного максимум 60 метров. КТО ЭТИМ БУДЕТ ЗАНИМАТЬСЯ ?????????????????????????????7 Відповісти | З цитатою
Пэрэсечный свыдомый любый громадянын  (06.10.06 17:26): Я думаю это еще один ШАГ в Европу!!! Люби друзи вжэ согодни!!! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (21)

•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (21)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (4)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  У Дніпрі на Запорізькому шосе водій Toyota поїхав на «червоний» та влетів у Daewoo: момент ДТП (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
130
років тому у Катеринославі з’явилася перша телефонна станція.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті