Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 28 червня 2026
20:04

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Приводу до паніки щодо уколів людей - немає

У зв'язку з панікою, яка виникла у Дніпропетровську щодо уколів людей ніби-то інфікованими шприцами, міський голова Іван Куліченко потребував від керівників управлінь охорони здоров'я та внутрішніх справ докласти йому особисто про реальну ситуацію у місті.

Згідно інформації фахівців – приводу до паніки немає. Однією з версій її виникнення є конкуренція між двома відомими у місті нічними клубами. Медики стверджують, що жодне звернення до центру профілактики СНІДу на Віч-інфекцію не підтвердилося. За словами правоохоронців, мешканці міста до них поки що не зверталися. Але зафіксовано випадок звичайного хуліганства: в АНД-районі було затримано 16-річного підлітка, який пошуткував над дівчиною, уколов її звичайною голкою і зараз, вже майже добу знаходиться у міліції. Це – до відома батьків, діти яких таким чином хочуть розважитись. Однозначно, чутки поки що остаються звичайними чутками.
Gorod.dp.ua на Facebook.


Гость  (15.06.06 10:52): Ни один случай Заражения неподтвердился. Конечно, Чтобы выявить вирус должно пройти по крайней мере 3-и месяца.
в УМВС или дилетанты или действительно были обращения но они их скрывают
Відповісти | З цитатою
$t@$  (12.06.06 14:46): меня не кололи Відповісти | З цитатою
Dimonus  (10.06.06 12:33): А я считаю, что непосредственно местное самоуправление должно приложить максимум усилий для решения столь важного для всего Днепропетровска вопроса, а не сидеть в мягких креслах, наплевав на общественность, и говоря: ''Все в порядке''. Да я не могу даже спокойно сходить в клуб оторваться:-( Студенты и ДИИТ - против СПИДа!!! Відповісти | З цитатою
Long  (09.06.06 10:02): to Ульяна (09.06.2006): "только пока информация не разглашается, т.к. у "преступников" есть связи, способные вытащить их из тюрьмы." - что за бред???Какие связи??Если они есть какой смысл что-то скрывать??Рано или поздно связи всеравно узнают и вытащат!!!! Не несите чушь!!!Утомили вы и вам подобные с вашими сказками.
"Откуда информация? Просто нужно иметь знакомых в милиции."
Каких знакомых,в какой милиции вы имеете???Хватит пи*деть.Мне былоб интересно узать кто эту ересть распространяет так выж не скажете.Просто противно читать подобное.Ни фактов, ни аргументов, нихрена - пустотреп полный.
Відповісти | З цитатою
Марго  (09.06.06 09:53): Да, Ondater, посмотрела бы я на Вас , если бы Вы вдруг узнали, что ВИЧ инфицированы, как бы спокойно на это смотрели и думали, да, ну еще пару-тройку десятилетий протяну, и хватит.
А если СПИД вы считаете нестрашной болезнью, то флаг Вам. И нечего тут всех обзывать, и блистать тут своей тупизной. Вам не страшно, все рады. И никто не говорит, что нужно запрятаться в нору и сидеть дрожать, но отрицать все и говорить, что все вы тут твари дрожащие.... Да вы же первый свою тупость и показываете.
А Вы попробуйте, уколите кого-нибудь, Вам морду набьют , пару ребер сломают, будете чувствовать себя удовлетворенным. И никто ничего не говорил, что легко этим заразиться, чмитать внимательно посты нужно.
Відповісти | З цитатою
Хайле Селассие  (09.06.06 07:52): Все это - не более чем слухи. Все говорят, но никто не видел. Відповісти | З цитатою
Cати  (08.06.06 21:24): Elle: вы бы хоть один привели :))))) вот лишь бы ляпнуть Відповісти | З цитатою
Elle  (08.06.06 20:04): Да фактов масса! Відповісти | З цитатою
Сати  (08.06.06 19:17): что самое интересное, все об этом говорят, но конкретных фактов никто привести не может. Так что чушь все это, граждане Відповісти | З цитатою
ioanna  (08.06.06 18:50): Может какие-нибудь сумашедшие сектанты после фильма "Код Да Винчи" решили уничтожать правоверных. Бред какой-то, но у нас все может быть. это люди с больной психикой и их гораздо больше чем кажется, к сожалению!!! Відповісти | З цитатою
1 2 3 4
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті