На великодні свята у Дніпропетровську проходили напружені інтелектуальні битви. Фінальна частина Чемпіонату України з брейн -рингу сезону дві тисячі п'ятого-дві тисячі шостого року зібрала учасників тридцяти дев'яти найкращих команд України, призерів обласних чемпіонатів. Але в одну четверту фіналу пройшли лише дві команди-учасниці, яким удалось пройти три складних відбіркових тури.
За інтелектуальними турнірами спостерігала й наша знімальна група. Восьмий чемпіонат України з брейн — рингу вперше проходить у Дніпропетровську. Хоч саме наше місто стало батьківщиною цієї інтелектуальної гри. Як кажуть старожили брейнрингівського руху, головне в інтелектуальних боях не тільки кмітливість та сила розуму. Неабияку роль відіграє й миттєва реакція. Можливо, тому брейн — ринг вважається грою для молоді. Хоч у Лізі українських клубів інтелектуальних ігор немає вікових обмежень. Тут є навіть гравець, якому за сімдесят.
На рингу розуму зазвичай зустрічаються люди найрізноманітніших професій. Для них брейн-ринг — це своєрідний спосіб життя з постійними тренуваннями, активною підготовкою й боями. Висока винагорода для таких гравців — не самоціль. Захоплює незвичайна азартність. Справжні професіонали мають чималеньку колекцію кубків та книг- саме так зазвичай нагороджують переможців. І хоч брейн — ринг — надбання суто українське, сьогодні цією грою захоплюються і в інших країнах світу. То ж є надія, що у найближчому майбутньому інтелектуальний ринг проходитиме й на міжнародному рівні.
"Але в одну четверту фіналу пройшли лише дві команди-учасниці"
Как известно, в четвертьфиналах обычно участвует 8 команд. Конечно имелись в виду днепропетровские команды ;-) Ответить | С цитатой
4dimka, да, Беспалов. А ты кто? Ответить | С цитатой
Bess - это Беспалов? Ха! Ответить | С цитатой
2-е место - днепропетровские "Приматы"
3-е - харьковский "Композит" Ответить | С цитатой