Демографічна ситуація у Дніпропетровську характеризується стійкою тенденцією до збільшення смертності і деяким зростанням рівня народжуваності. Про це, виступаючи на підсумковій нараді Управління охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради, яка відбулася 9 лютого, заявив заступник міського голови Олександр Рудяк.
За інформацією Олександра Рудяка, у 2005 році показник смертності населення в обласному центрі склав 15,2 на 10 тис. осіб, а народжуваності 8,6.
Як зазначив заступник міського голови, найбільша кількість людей минулого року в місті померла від хвороб системи кровообігу — понад 63%, онкологічних захворювань —понад 12%, кожен десятий помер у результаті нещасного випадку, травми чи отруєння. Водночас, за минулий рік у Дніпропетровську, як сказав Олександр Рудяк, не було зареєстровано жодного випадку материнської смертності, а рівень дитячої — знизився: якщо у 2004 році помирало в середньому 9 новонароджених із тисячі, то цього року —7.
Довідка: На 1 грудня 2005 року загальна чисельність населення Дніпропетровської області склала майже 3 млн 449,6 тис. людей (друге місце в Україні після Донеччини), що на 27 тис. менше, ніж було зареєстровано на початку року, причому понад 2 млн 875 тис. (більш ніж 83%) населення області складали жителі міст. Такі дані оприлюднив Державний комітет статистики України (Держкомстат) на своєму офіційному інтернет- сайті.
За даними Держкомстату, з початку 2005 року населення області скоротилось більш ніж на 23 тисячі осіб.
За інформацією Держкомстату, на 1 грудня 2005 року населення України складало близько 46 млн 958,7 тис. чоловік, причому майже 31 млн 888,6 тис. (понад 67 %) з них проживають у містах.
Во-вторых, недвижимость - на то и недвижимость, чтоб ей расти, потому как - для некоторых, это просто хорошее вложение капитала! Ответить | С цитатой