Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 28 червня 2026
20:24

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Демонтовано 33 гральних автомата

За інформацією заступника міського голови Анатолія Буйвола за тиждень у Дніпропетровську демонтовано 33 гральних автомата, в їх числі 7 – виявлених додатково.
Всього демонтовано гральних автоматів типу “ромашка” – 11 штук, типу “стовпчик” – 22 за наступними адресами:

АНД район
Пр. Правди,1, пр. Правди, 51, вул. Шолохова, 5а, вул. Донецьке шосе, 2б, ринок Фрунзенський
Бабушкінський район
вул. Героїв Сталінграду, 123
Індустріальний район
пр. Правди, 2, пр. Правди, 60, вул. Калинова,1, вул. Калинова, 3
Жовтневий район
Пр. Гагаріна, 171, вул. Лазаряна – пр. Гагаріна (кінцева зупинка трамваю № 1), вул. Набережна Перемоги, 82, Бульвар Слави,5, пр. Героїв, 12.
Кіровський район
Пр. Кірова,1, вул. Титова,8, пл. Островського,1, вул. Чичеріна,2, вул. Боброва
Красногвардійський район
Вул. Титова, 6
Ленінський район
Пров. Штурманський, 7

Робота по демонтажу незаконно встановлених гральних автоматів продовжується.
Gorod.dp.ua на Facebook.


E.D.  (20.01.06 10:58): Незаконно установленные автоматы- убрать, а с остальных все деньги направить в фонды "помощи инвалидам", "детей-сирот", и т.д. и т.п. Люди же добровольно отдают деньги, так пусть они пойдут на пользу обществу! Відповісти | З цитатою
реалист  (18.01.06 11:46): Предлагаю обсудить вопрос уничтожения так называемых "Big Board". C их появлением город превратился в (...не могу слов найти, во что он превратился). А как народ, сохранивший трезвый разум, относится к тому, что на центральных улицах и проспектах
расплодились похоронные службы?
Відповісти | З цитатою
Sisa  (18.01.06 08:49): Да, денег уже срубили с народа.
ХВАТИТ!!!!
Да только если не законно , почему так долго стояли и кто несёт ответственность за то что они так долго стояли.
Відповісти | З цитатою
неуловимый мститель  (17.01.06 23:42): да, эту нечисть, нужно "коктелем Молотова" вычищать! А тем, кто ставит эти автоматы, прямо на улицах,- убивать на месте! Відповісти | З цитатою
ohlamon  (17.01.06 21:46): Надо убрать автоматы из магазинов! баров тем более! А то уже у малолеток зависимость от них! Будут как наркота выносить из дому все да продавать! каждый день свидетель- бабка просит милостыню возле магазина, насобирает полтинничков(50 ком) и к столбику сразу и т.д. Перестал подавать! :( Відповісти | З цитатою
Сашко  (17.01.06 21:38): Даеш демонтаж циеи амараканськои зарази!!!!Пидтримаемо !!! Відповісти | З цитатою
Игорь  (17.01.06 14:10): Проще огласить список закооно установленных автоматов. Відповісти | З цитатою
Вадим  (17.01.06 14:08): Вчера был свидетелем того, как трое малолеток на троллейбусной остановке напротив "Дафи" проигрались до того, что просили деньги на дорогу домой.
Осмелюсь перефразировать классика: "Если автоматы устанавливают, значить это кому-то нужно..."
Відповісти | З цитатою
Термінатор  (17.01.06 13:31): Робота по демонтажу незаконно встановлених гральних автоматів продовжується. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
120
років тому перших учнів прийняло Комерційне училище

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті