Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 26 червня 2026
23:14

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Музичний та мальовничий рейси для дніпрян. У Дніпрі святкують 129-ту річницю електротранспорту

|«« «« »» »»|

У Дніпрі відзначили 129-ту річницю міського електротранспорту. З нагоди свята містом за маршрутом № 1 курсував ретротрамвай із оркестром. На лінію також вийшов вагон, оформлений дитячими малюнками на тему «Електротранспорт очима дітей».

А ще для містян організували екскурсію до трамвайного депо.

«Поїздка дуже сподобалася. Найбільше запам’яталося, як оркестр грав «Смарагдове небо»», — поділився враженнями дніпрянин Святослав.

Місцева мешканка Інна вперше долучилася до такої поїздки.

«Я дуже вдячна організаторам за цю чудову подію. Їхати старовинним трамваєм під живу музику — це особливі враження. Для мене це була перша така екскурсія, і вона дуже сподобалася. Наше місто красиве, а такі заходи дозволяють побачити його по-новому», — зазначила вона.

Святкову програму підготували насиченою та символічною.

«Також на лінію вийшов вагон, оформлений дитячими малюнками, які показують, як молодь бачить міський електротранспорт. Ще один захід — екскурсія до трамвайного депо, на яку зареєструвалися близько 80 учасників. Нам приємно, що дніпряни цікавляться історією та роботою підприємства, тому ми прагнемо зробити такі заходи доступними для всіх», — сказав провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» Нікіта Керенцев.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Saetta Ilua  (26.06.26 19:15): Купите в Европе настоящий трамвай - олдтаймер,и не позортесь с этим хламом. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років тому почали будувати «свічки» на Перемозі.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті