
Як і у багатьох сферах життя України, і у футболі жінкам доводиться замінювати чоловіків.
Принаймні у нашому місті.
Загалом у країні футбол живе і в міру сил і здібностей процвітає.
Ситуацію з футболом у Дніпрі знає кожен уболівальник.
Три роки тому разом із чоловічим футболом у безповоротний летаргічний сон впала і жіноча команда.
Але паростки надії на майбутні успіхи пробиваються разом із командою юних дніпровських футболісток, яка увійшла до числа найкращих у країні!
Про це повідомляє Дніпропетровська обласна асоціація футболу:
“Дівоча збірна Дніпропетровщини — серед чотирьох найсильніших команд України!
24 червня в Умані завершився фінальний етап Всеукраїнського дівочого турніру з футболу «Кубок розвитку – 2026» серед команд WU-11. Команда Дніпропетровської області під керівництвом Руслана Гребенюка гідно представила наш регіон на Всеукраїнському турнірі.
На груповому етапі наші футболістки впевнено переграли Житомирську область (4:0), здобули важливу перемогу над Полтавською областю (1:0) та набрали 6 очок, поступившись першим місцем у групі лише за додатковими показниками.
У матчі за третє місце збірна Дніпропетровської області зустрілася з командою міста Києва. Основний час завершився без забитих м'ячів, а в серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися суперниці.
Символічно, що цьогоріч «Кубок розвитку» встановив новий рекорд — 98 команд-учасниць з усієї України. Це яскраве свідчення того, що дівочий футбол в Україні продовжує активно розвиватися, відкриваючи нові можливості для юних футболісток.
Бажаємо команді нових перемог, спортивного зростання та яскравих виступів у майбутньому!”.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |