Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 26 червня 2026
15:20

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В селі Вищетарасівка на Дніпропетровщині – гуманітарна катастрофа!

В селі Вищетарасівка на Дніпропетровщині – гуманітарна катастрофа!

В цьому селі Нікопольского району 600 мешканців виживають під цілодобовими обстрілами без електрики, води, продовольства, зв’язку, ліків та іншого життєво необхідного.

Тут припинила працювати пекарня та через небезпеку припинили завозити продукти. Знищена станція очищення води.

Сюди не доїзжає швидка допомога та інші служби. Ліки вже давно не привозять. Померлі люди лежать прямо у своїх домах – їх нема кому поховати навіть у літню спеку.

Про жахливу ситуацію в селищі Вищетарсівка повідомляє Обласний інформаційний, який вимагає від влади терміново втрутитись та врятувати життя людей:

“600 людей приречені на виживання. Вищетарасівка Нікопольського району наближається до гуманітарної катастрофи.

Ми звертаємося до всіх, хто ще здатен вплинути на цю ситуацію.

Люди виживають під цілодобовими обстрілами без електрики, без води, без мобільного зв'язку та інтернету. З кожним днем умови стають дедалі страшнішими.

Перестала працювати місцева пекарня і люди залишилися без хліба.

Швидку допомогу викликати неможливо. Ліки привезти нікому. Більшість служб просто бояться заїжджати до села через постійні атаки російських дронів.

Продукти майже не завозять. Те, що ще можна знайти, продається за захмарними цінами.

Але найстрашніше, у селі більше немає води. Після знищення насосної станції воду підвозили рятувальники. Потім російські безпілотники розбили автомобіль, який її доставляв. Тепер знищено й станцію очищення води.

Померлі лежать в будинках, бо їх не можуть ані вивезти, ані поховати.

Горять будинки. Гасити їх нічим. Сьогодні згорає покинута оселя, завтра - будинок тих, хто ще не зміг виїхати.

Люди місяцями телефонують, пишуть, звертаються в усі можливі інстанції. Але складається враження, що їх просто перестали бачити.

У Вищетарасівці залишилися переважно літні, маломобільні люди. Вони не можуть просто сісти в машину і виїхати. У багатьох немає ні грошей, ні родичів, ні іншого житла.

Люди можуть почати масово помирати від спраги, хвороб чи пожеж!

Просимо обласну владу, державні служби, гуманітарні організації та всіх, хто може допомогти, негайно звернути увагу на Вищетарасівку!”.

А у цей час керівники обласної влади беруть участь в польському самміті з питань відновлення України. Більшість їх думок – в тому щасливому майбутньому, де на Україну та наш регіон проллється дощ багатомільярдних інвестицій. За рахунок яких можна буде так багато... звичайно ж, відбудувати! Яка там Вищетарасівка!..

Про реакцію обласної влади на цю ситуацію поки що нічого не повідомляється...

Відео можна подивитись тут.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Вася  (26.06.26 10:23): К чему эти пассажи выделенных жирным про областную власть? Не надо было ехать в Гданьск, надо было ехать в это село, везти воду и забирать трупы? Пока было возможно это делали, предлагали людям выезжать, а теперь когда оставшиеся досиделись до ручки, кричат рятуйте. А то что люди погибнут, спасая этих ждунов (которые скорее всего ждут не русских, а непонятно чего, что жизнь наладится) их не волнует? Пока русские на противоположном берегу, ничего наладить в этих сёлах не получится, только люди погибнут. Областная власть русских не выбьет с Энергодара,обращайтесь в Спортлото ещё. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (20)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (9)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (8)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі вулицю Зразкову залило іржавою водою: що сталось (5)

•  «Муніципальна варта» Дніпра запрошує до команди нових співробітників (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті