
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру директору КП Криворізької міськради та директору ТОВ за фактами заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі (ч.ч. 4, 5 ст. 191 КК України).
За даними слідства, у 2024 році директор комунального підприємства уклав із підконтрольним ТОВ ряд договорів на постачання запасних частин, матеріалів, обладнання та інструментів для виконання капітально-відновлювальних ремонтів трамвайних вагонів на загальну суму 13 млн грн.
За попередньою домовленістю до договорів було внесено недостовірні відомості щодо вартості товарів із завищенням цін. Надалі комунальне підприємство оплатило їх у повному обсязі за рахунок бюджетних коштів.
Відповідно до висновків судових експертиз, завищення вартості поставлених товарів становило 1,6 млн грн, що спричинило збитки місцевому бюджету на вказану суму.
Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП в Дніпропетровській області, оперативний супровід ГУ СБУ області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |