
Господарський суд задовольнив позов Криворізької південної окружної прокуратури та зобов’язав підприємство сплатити майже 13,6 млн грн за користування земельною ділянкою комунальної власності.
Прокурори встановили, що товариство, яке займається переробкою відходів металургійного виробництва, після набуття права власності на нерухоме майно не оформило правовстановлюючі документи на землю під ним.
Йдеться про ділянку промислового призначення площею понад 18 гектарів.
Попри відсутність належно оформлених прав на землю, підприємство продовжувало використовувати ділянку для здійснення господарської діяльності, не сплачуючи кошти до місцевого бюджету.
Як наслідок, із серпня 2024 року по листопад 2025 року товариство безпідставно зберегло майже 13,6 млн грн.
З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду, який підтримав позицію прокурорів та задовольнив позовні вимоги в повному обсязі.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |