
Причина цієї ситуації проста і трагічна - війна і обстріли ворогом центрів розподілу електрики.
Треба віддати належне нашим енергетикам. Вони щодня та цілодобово працюють над відновленням подачі світла.
Але є села, які електроенергія не надходить тижнями, а часом і місяцями.
Особливо критична ситуація у прифронтових Нікопольському районі та Марганецькій громаді, про що розповідає "Нікополь. Новини твого міста":
“Мешканці села Мар'ївка Марганецької громади вже одинадцять днів без електроенергії.
І це не абсолютний рекорд. На своїй сторінці ми вже порушували проблему відсутності електроенергії у м. Нікополі на вул. Веселий. У коментарях Нікопольці писали, що на деяких вулицях, які не підпадають під евакуацію, електрика відсутня від тижня до декількох місяців. А в селі Вишетарасівка вже й не пам'ятають колись було світло.
13 червня о 06.58 внаслідок влучення російського FPV-дрону був уражений трансформатор у с. Мар'ївка, який спалахнув і вийшов з ладу. З того часу частина села вже 11-й день залишається без електропостачання.
У розпал літньої спеки люди змушені жити без світла. Не працюють холодильники, псуються продукти, неможливо нормально використовувати побутову техніку, заряджати телефони та забезпечити елементарні умови для життя. Найважче зараз людям похилого віку, сім'ям з дітьми і тим, хто має проблеми зі здоров'ям.
Мешканці повідомляють, що щодня одержують повідомлення про перенесення термінів відновлення електропостачання. Вони розуміють, що енергетики працюють у найскладніших умовах війни та постійної загрози повторних атак, але 11 днів без світла це критично довгий термін”.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |