
У ніч проти 24 червня російська армія атакувала Синельниківський район Дніпропетровщини безпілотниками. Поцілили по Яворницькій громаді. Там пошкоджені автозаправна станція, автівки та кафе.
Що відбувається на місцях ударів станом на ранок — дізналися кореспонденти Суспільного.
На понівеченій заправці внаслідок російського удару сталася пожежа. За словами регіонального менеджера з управління АЗС Руслана, війська РФ поцілили сюди "шахедом". В цей час на своєму робочому місці перебував персонал станції.
"Персонал був на зміні, але, слава Богу, обійшлося без жертв. Всі цілі, всі здорові. Правда, трохи налякані, але це все поправимо. Оператор і касир були на місці, клієнтів, слава Богу, не було. Працівники вдома: у них емоційний стан трохи напружений, тому відпустили їх, не долучали до робіт, до відновлення", — розказав він.
Одна з колонок внаслідок удару вигоріла повністю, ще одна — пошкоджена, зазначив Руслан.
"По пошкодженнях ми бачимо: у нас вигоріла колонка №1, пошкоджена друга колонка, будівля, фасади пошкоджені. Треба все розібрати, все треба відмити", — сказав регіональний менеджер з управління АЗС.
Крім АЗС, внаслідок російської атаки також пошкоджені автомобілі та кафе, повідомив начальник обласної військової адміністрації Олександр Ганжа.
У Павлоградському районі побиті багатоповерховий і приватний будинки.
У Яворницькій громаді Синельниківського району понівечені АЗС, автівки та кафе.
Автор: Валерія Шостак, Роман Михальчук.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |