
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру директорці КП та бухгалтерці за фактами заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, а також службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства, директорка КП залучила до протиправної схеми бухгалтерку та фіктивно працевлаштувала свою знайому на одну з посад підприємства.
Насправді жінка не виконувала жодних трудових обов’язків і фактично на робочому місці не перебувала. Попри це, на підставі підроблених документів їй щомісяця нараховували та виплачували заробітну плату.
Таким чином упродовж 2023–2026 років із місцевого бюджету безпідставно виплачено понад 1,6 млн грн.
Крім того, жінці, яка була фіктивно працевлаштована, повідомлено про підозру у пособництві в заволодінні бюджетними коштами (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України).
Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП у Дніпропетровській області, оперативний супровід — ГУ СБУ у Дніпропетровській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |