
Вдень 23 червня ворог завдав ракетного удару по Кривому Розі.
Пошкоджено промислову інфраструктуру.
Одна людина загинула. Троє людей постраждали. Їм надають необхідну медичну допомогу, повідомляє голова Дніпропетровської військової адміністрації Олександр Ганжа.
Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул повідомив, що місто атакували балістикою:
"Кривий Ріг – вибухи. Ракетна атака балістики. Все розуміємо, все працюємо. Можливі повторні виходи."Оновлено у 12:03
Влучання в об'єкт цивільної інфраструктури.
Вже троє загиблих. Понад десять людей отримали поранення.
Є важкі, вже всі доставлені до лікарень, знаходяться на операційному столі. Лікарі роблять все можливе і борються за їхнє життя. Усі служби на місці, йде ліквідація наслідків ударів.
Оновлено у 12:20
Ліквідацію пожежі закінчено.
На зараз поранених вже 19, п'ятеро з них них важкі.
Оновлено в 12:27 Двоє чоловіків 30 і 39 років у лікарні у важкому стані, 62-річна жінка – у вкрай важкому.
Понівечені будівля, що не експлуатувалася, екскаватор та автівка.
Оновлено у 12:50
До 23 зросла кількість поранених через атаку росіян на Кривий Ріг. Одна жінка у вкрай важкому стані.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |