
Мешканці центру Дніпра вже три роки намагаються домогтися ремонту аварійної каналізації біля свого будинку.
За їхніми словами, труба давно прогнила, через що утворюються провалля та просідає ґрунт. Люди стверджують, що неодноразово зверталися до різних служб, але проблема досі залишається невирішеною.
Про це Інформатору розповіла дніпрянка Олена.
Йдеться про будинок на вулиці Мусліма Магомаєва, 13-А. За словами жінки, біля каналізаційного люка вже утворювалося провалля глибиною близько трьох метрів. Мешканцям довелося власними силами засипати його, щоб мати можливість виходити з двору.
«Куди ми тільки не зверталися. Постійні відписки. У водоканалі вже навіть не беруть слухавку, коли ми телефонуємо. Я вже їм кажу: "Ви що, чекаєте, поки прилетить "Шахед" і все тут зруйнує, щоб не потрібно було вирішувати цю проблему?"» — розповідає Олена.
За словами мешканців, каналізаційна труба повністю зруйнувалася. Через це ґрунт продовжує просідати не лише біля будинку, а й поруч із проїжджою частиною.
«Труби там просто немає. Вона згнила. Все продовжує обвалюватися. Ми вже три машини землі завезли, щоб засипати провалля, бо не могли навіть нормально вийти з двору», — каже жінка.
Під час виїзду на місце журналісти побачили просідання ґрунту біля люка та пошкодження покриття поруч із дорогою. Мешканці також звертають увагу на стан вулиці Мусліма Магомаєва, де нещодавно ремонтували дорожнє покриття.
«Коли на дорозі знову прорвало, я казала: "Навіщо ви латали маленький шматок? Уся труба гнила. Вона буде сипатися далі". Мені відповіли: "От коли буде, тоді й приїдемо"», — згадує Олена.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |