
19 червня під час оформлення дорожньо-транспортної пригоди в Амур-Нижньодніпровському районі водії надали інспекторам документи для перевірки.
Під час огляду водійського посвідчення кермувальника автомобіля ВАЗ поліцейські помітили ознаки підробки. Крім того, у базі даних МВС інформація про цей документ була відсутня.
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Наразі всі деталі справи з’ясовують слідчі.
Нагадуємо, що використання підроблених документів тягне за собою кримінальну відповідальність!
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |