
З 15 по 21 червня аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для понад 150 тисяч родин, що залишилися без світла внаслідок російських ударів.
Минулого тижня ворог продовжував атакувати енергоінфраструктуру Дніпропетровщини, застосовуючи дрони та артилерію.
Впродовж 15-21 червня фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для 150 630 родин регіону, чиї домівки залишилися без електрики внаслідок ударів рф.
Лише за останню добу енергетикам вдалося заживити 4 тисячі осель у 7 населених пунктах, що були знеструмлені обстрілами.
Аварійні бригади приступають до відновлення електромережі одразу після того, як отримують дозвіл від Збройних сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Роботи у прифронтовій зоні ускладнені через безпекову ситуацію. Попри це, енергетики роблять усе можливе, аби якомога швидше усувати пошкодження.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |