
Невже в нашому місті зібралися добувати нафту чи газ?
Про сумну ситуацію з нафтою та цінами на бензин знають усі. Ситуація з видобутком газу в Україні теж є плачевною. Ворог систематично завдає ударів по підприємствам цієї сфери.
Тому Україні доводиться шукати всіх можливостей, щоб забезпечити країну паливом.
Деякі жителі Дніпра помітили у нашому місті бурові вежі. Невже в нас зібралися добувати нафту чи газ? – дивуються вони. Адже про наявність під нашим містом таких корисних копалин нічого не було відомо!
Відомий дослідник історії нашого міста Ден Вейссман підтвердив, що це справді бурові вежі. Але вони призначені не для видобутку:
“Бурові вишки в середмісті Дніпра?
Це не жарт, а реальність, і ні тут нічого не видобувають. Це Навчально-експериментальний буровий полігон кафедри нафтогазової інженерії та буріння НТУ "Дніпровська політехніка".
Дякую за фото мене (фотографуючого бурові вежі) колегу по міським дослідженням – пану Андрію Воланду”.
Фото Андрія Воланда і Дена Вейссмана.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |