
Ярослава Магучіх здобула перемогу у Марокко.
На третьому етапі «Діамантової ліги» спортсменка обласного центру олімпійської підготовки посіла перше місце у стрибках у висоту, підкоривши 1,97 метра.
І вже у ранзі переможниці змагань в цій дисципліні замовила висоту 2 м. Дві спроби взяти висоту 2 м були невдалими і Ярослава «замовила» висоту 2,02 м. На жаль, її спортсменка також не підкорила.
Це вже 23-тя перемога Ярослави на етапах «Діамантової ліги» у її кар’єрі.
Загалом у змаганнях 15 етапів. На кожному спортсмени здобувають бали, які дають їм можливість потрапити до фіналу. Він відбудеться восени.
Вітаємо Ярославу Магучіх та її тренерку Тетяну Степанову з черговим успіхом!
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |