
У місті Самар під час літнього сезону діятимуть жорсткі обмеження щодо перебування на місцевих водоймах.
Так, купатися не можна буде ніде – це стосується і офіційних місць для відпочинку. Під заборону потрапило і використання плавзасобів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Самарівську міську раду.
Відповідне рішення ухвалила комісія з питань ТЕБ та НС у зв’язку з воєнним станом. Основна причина – безпека людей. У воді можуть бути приховані вибухонебезпечні предмети чи уламки, а також це відкрита територія, на якій краще не бути під час тривог.
“Попри дію заборони, відповідні міські служби продовжують роботи з утримання території міського пляжу та прибережних зон у належному стані. Проводяться обстеження території та очищення дна акваторії від скла, металевих уламків, корчів, каміння та іншого небезпечного сміття. Також встановлюються попереджувальні таблички”, – додали в міськраді.
Також у місті Самар на водоймах працюватимуть рейдові групи з рятувальниками та правоохоронцями. Людей просять не ігнорувати заборону та поставитися до неї серйозно.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |