
Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі починають ремонтні роботи на лівому березі Дніпра. Зокрема на обладнанні, яке було пошкоджене через обстріли взимку.
Тоді, аби повернути світло у домівки, розробили тимчасову схему живлення. Зараз енергетики беруться за масштабне відновлення. Це дозволить забезпечити безперебійну роботу електромереж у зимовий період.
Під час проведення робіт, може спостерігатися зниження надійності електропостачання. Йдеться про можливі тимчасові відключення або зниження напруги у будинках житлових масивів Березинка, Клочко-6, Лівобережний-3.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |