
Марка «Мечем і волею» випущена до 4-ї річниці повномасштабної війни.
24 лютого голова Дніпропетровської військової адміністрації Олександр Ганжа разом із директором розвитку мережі "Укрпошти" у Дніпропетровському та Донецькому регіонах Максимом Сутковим погасили марку "Мечем і волею". Долучилися рятувальники, правоохоронці, військові.Марка випущена до четвертої річниці повномасштабного вторгнення. В основі дизайну – робота художника Олега Шупляка. Він зображує нашу країну як світлу силу, що протистоїть російському злу. І показує, що українська воля та сміливість могутніші за страх.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |