
Після російського удару влітку 2025 року одна з міських котелень зазнала серйозних пошкоджень. Вибуховою хвилею, понівечило обладнання та стіни будівлі.
«Це відбулося приблизно в робочий час, о 16:30. Добре, що обслуговуючий персонал на той момент поблизу цієї події не був присутній», — повідомив головний інженер теплової дільниці КП «Теплоенерго» Михайло Ярош.
Тоді, напередодні опалювального сезону, комунальники відразу взялися за ліквідацію наслідків та відновили частину устаткування.
«Усі роботи з відновлення стіни і віконних прорізів були виконані цього року до опалювального сезону», — зазначив Михайло Ярош.
Наразі, попри складні умови, котельня працює в штатному режимі та продовжує забезпечувати місцевих мешканців стабільним теплопостачанням. А відновлювальні роботи вже на завершальному етапі.
«Будівля була наскрізь пошкоджена вибуховою хвилею — фактично не залишилося нічого. Дуже було ушкоджено. Немало було роботи пророблено. Але головне те, що цей об’єкт зайшов в опалювальний сезон, в робочому і належному стані», — сказав директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |