
Понад 4500 кілометрів автошляхів Дніпропетровщини обробили дорожники за останню добу.
Здебільшого, покриття посипали протиожеледною сумішшю. Подекуди – розчищали. Загалом працювали 128 одиниць техніки.
Усі дороги проїзні. У посиленому режимі служби працюватимуть до покращення погодних умов.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |