
Рятувальники закликають громадян не ігнорувати правила безпеки, адже через нестабільну температуру лід залишається вкрай підступним!
За словами пресофіцера ДСНС Олександра Хорунжого, підрозділам Служби вдалося врятувати 5 осіб, проте для багатьох нехтування правилами стало фатальним.
«На водних об’єктах загинуло семеро людей, зокрема дитина 2013 року народження. Зараз лід надто крихкий – ще немає стабільних морозів для безпечної риболовлі чи прогулянок», – наголосив він під час брифінгу в Медіацентрі Україна.
І нагадав, що:
- безпечна норма для однієї людини – від 7-10 см, для групи – 15-20 см;
- міцність льоду перевіряється тільки палицею. Категорично заборонено бити ногою;
- рухатися групою потрібно на відстані 5-6 метрів один від одного.
Батьки! Поясніть дітям небезпеку виходу на лід. Бережіть життя — у разі біди телефонуйте "101".
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |