Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 23 червня 2026
18:49

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

247 дітей з Дніпра повернулися додому після двотижневого відпочинку у Прикарпатті

|«« «« »» »»|

247 дітей з Дніпра повернулися з літнього табору «Соколята» у Львівській області, де вони провели 2 тижні насиченого відпочинку в межах міської програми розвитку освіти. Вона передбачає безкоштовне оздоровлення дітей, батьки яких є учасниками бойових дій, і охоплює не лише відпочинок, а й спортивні, культурні та творчі заходи.

14-річній дніпрянці Мілані відпочинок у таборі дуже сподобався.

«Там був і спорт, і розваги, і басейн. Дуже запамʼяталося, як нас навчали фінансової грамотності і ми всі на декілька годин стали маленькими бізнесменами. Я знайшла дуже багато нових подруг. Дякую меру Дніпра Борису Філатову за чудовий відпочинок», — поділилася дівчина.

«Ми дуже вдячні за таку можливість. Дитина провела два тижні на природі, повернулася задоволеною. Нам зателефонували зі школи та запропонували поїздку. Це було безкоштовно для родин учасників бойових дій. Такі міські програми необхідно реалізовувати, адже вони дають змогу дітям відпочити безкоштовно. Вдячні міському голові за таку можливість», — додала мама Мілани Ганна.

З приємними враженнями повернулася з табору і Мирослава.

«У таборі «Соколята» мені дуже сподобалося. Ми гуляли, танцювали, грали у волейбол, купалися в басейні. Найбільше запам’яталося, як ми святкували мій день народження. Про табір дізналася через TikTok і одразу захотіла поїхати. Тепер вже з новими силами буду готуватися до навчального року»», — сказала дівчина.

«Сьогодні зустріли перший заїзд дітей. Ми поспілкувалися з батьками, отримали переважно позитивні відгуки. Були поодинокі технічні моменти перебування дітей, та ми їх оперативно вирішували. Сьогодні відправляємо ще 350 дітей у два табори — «Соколята» та «Артек Прикарпаття». Там наші фахівці проведуть моніторинг умов проживання та адаптації», — зазначила начальниця управління загальної середньої освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Яковенко.

У таборі «Соколята» є спортивні комплекси, волейбольний і баскетбольний майданчики, зони відпочинку на природі, парк, басейн. Є також місця для масових заходів, сцена, місця для вечірніх вогнищ та зібрань. Уся програма побудована з акцентом на національно-патріотичне виховання.

«Подорожі старували з 1 серпня, а новий заїзд відправляємо кожні два тижні. Поїхати на відпочинок можуть діти пільгових категорій, ті в кого батьки є учасниками бойових дій або діти загиблих захисників України. Це повністю безкоштовно. Дорога і двотижневе перебування оплачується з міського бюджету. У закладах освіти Дніпра навчаються понад 5 тисяч дітей, які мають право на такий відпочинок, але списки формуються за запитом батьків. На майбутні зміни місця ще є. Щоб потрапити до табору, потрібно зібрати документи і надати їх до закладу освіти, який передає інформацію нам», — підсумувала начальниця відділу безпеки життєдіяльності та соціального захисту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Тетяна Бичкова.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (20)

•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (19)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років тому почали будувати «свічки» на Перемозі.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті