Баскетболисты «Днепра» стартовали в Суперлиге с двух уверенных побед

На минувших выходных в новом чемпионате Украины наши земляки в СК «Шинник» уверенно обыграли «Кривбасс» и «Черкасских мавп».

БК «Днепр» начал новый чемпионат Суперлиги по-чемпионски.

В субботу в областном дерби был разгромлен «Кривбасс» - 83:48.

Не сбавляя темпа, вчера днепряне уверенно обыграли гораздо более сильных черкасчан – 82:63.

Об этих матчах в БК «Днепр» рассказали:

«Дніпро - Кривбас 83:48 (21:18, 29:5, 19:7, 14:18)

Боротьба в цьому матчі тривала протягом першої чверті, яку господарі виграли з різницею у три очки.

Але вже у другій 10-хвилинці Дніпро вирішив левову долю питань стосовно переможця, давши супернику набрати всього пʼять очок. Перша половина завершилась із перевагою дніпрян у 27 пунктів.

Такий гандикап дозволив Володимиру Ковалю зіграти максимально широкою ротацією і дати більше відпочинку лідерам команди.

10 із 12 гравців нашої команди, які виходили на майданчик, набрали очки. Найрезультативнішим став Сипало, який відзначився 18 очками та девʼятьма підбираннями.

Окремо слід відзначити дебют Іллі Ліщини в Суперлізі. №13 відіграв майже сім хвилин, зробив два підбирання та віддав одну передачу.

Свої шість хвилин отримав і іменинник Артем Кочерга, який встиг зібрати два відскока.

Дніпро - Мавпи 82:63 (27:19, 10:12, 23:11, 22:21)

В квітні ці команди видали вже класичне протистояння в пів фіналі чемпіонату.

Але сьогодні це була зустріч вже трохи іншого порядку. Мавпи кардинально змінили склад і звітний поєдинок мав явного фаворита - Дніпро.

Перша чверть вийшла доволі жвавою. Обидві команда підтримували високий темп і очки набиралися на потоці.

Проте налаштування обох суперників збила повітряна тривога. Після відбою обидві команди майже чверть шукали свій ритм. Швидше це зробив Дніпро, який поніс суперника і різниця, яка в першій половині коливалася в районі 5-9 очок стрімко стрибнула на 15+ і Дніпро спокійно довів гру до перемоги.

Двоє гравців нашої команди оформили дабл-дабли: Сипало (12 очок + 10 підбирань) та Конєв (10 очок + 11 підбирань).

Дніпро стартує з двох перемог і забирає собі проміжне перше місце в турнірній таблиці».