Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 15 июня 2024
07:40

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Ведущий турецкий хирург провел в Днепре 12 сложнейших операций

Ведущий турецкий хирург провел в Днепре 12 сложнейших операций

Уже 5 лет подряд известнейший турецкий хирург, профессор Хакан Агир приезжает в наш город, чтобы спасать жизни, оперировать детей и передавать свой опыт украинским коллегам.

Хакан Агир – настоящий патриот Украины. Большая война не остановила его в стремлении помогать детям Днепра проведением сложнейших операций.

Приехав в наш город в очередной раз, он за четыре дня провел 12 операций высочайшего уровня сложности.

Об этом рассказали в Благотворительном фонде Kiddo:

«5 років тому ми вперше запросили Доктора Hakan Agir у Дніпро для обміну досвідом з провідними фахівцями дитячих лікарень Дніпра. І от вже 5 років Хакан приїзджає до нас: навчає лікарів, оперує дітей, рятує Життя. Війна в Україні не зупинила Хакана, війна в Україні лише спонукає його приїздити частіше, проводити в операційній більше часу, консультувати більше дітей щоразу.

Цього разу на базі Регіонального медичного центру родинного здоров’я були проведені вийняткові операції, що доводять рівень розвитку щелепно-лицьової хірургії нашого регіону!

4 дні надскладної хірургії голови та шиї. 12 найцікавіших випадків. І одна дуже знакова подія - мікросудинної хірургії при відновленні обличчя! Пацієнтка Олена перенесла довготривале лікування рідкісної злоякісної пухлини носоглотки, але нажаль після променевої терапії в неї виникло відмирання частини нижньої щелепи та сформувався наскрізний дефект лівої щоки. Якість життя Олени суттєво погіршилась. Доктор Хакан разом із лікарями відділення запланували дуже складну операцію – відновлення щелепи разом із м'якими тканинами малогомілковим вільним мікросудинним клаптем.11 годин кропіткої роботи по видаленню судин, відсікання необхідної кістки, адаптування до обличчя та основне – зшивання судин під мікроскопом. Незабаром пацієнтка почне потроху ходити, потім самостійно їсти, а в майбутньому, після декількох етапів корекції клаптя та підготовки до протезування, зможе відновити і посмішку.

Цей кейс - це реальний доказ неймовірної роботи та співпраці українських лікарів та закордонних колег.

Доктор Hakan Agir, ми дякуємо Вам, ми цінуємо Вашу віру в українскьих колег, ми вдячні за віру в нашу перемогу, за вашу допомогу українцям.

Ми вкотре взяли на себе обов'язки по реалізації приїзду Хакана до нашого міста, адже логістика з Туреччини - це той ще квест. Ми вдячні меценатам за фін.підтримку та сплату логістичних витрат».

Фото – БФ Kiddo.Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
дворов мноковартирных домов запланировали отремонтировать в 2023 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте