Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 24 февраля 2024
00:56

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

10-річна дівчинка, позбавлена батьківського піклування, потребує термінової операції на колінних суглобах! Допоможіть дитині!

10-річна дівчинка, позбавлена батьківського піклування, потребує термінової операції на колінних суглобах! Допоможіть дитині!

10-річна дівчинка, позбавлена батьківського піклування, має важкі діагнози та потребує підтримки. Зараз дитина перебуває на обліку у відділенні травматології та ортопедії у “Регіональному медичному центрі родинного здоров’я”. Їй необхідна термінова операція: встановлення титанових iмплантiв для корекцii деформацii нижнiх кiнцiвок.

Наприкінці 2022 року батьків дівчинки позбавили батьківських прав. З березня 2023 року нею опікуються у дитячому будинку сімейного типу Віталія та Олени Яценків. І вихователі, і адміністрація лікарні дуже хвилюються за долю маленької пацієнтки, тож намагаються залучити фінансову допомогу у її лікуванні з різних джерел.

Дівчинка — активна й непосидюча, любить співати й танцювати. Вона дуже відкрита та швидко знаходить спільну мову з однолітками. На жаль, у такому юному віці дівчинка неодноразово зіштовхувалась з проблемами зі здоров’ям та отримувала небезпечні травми.

У липні 2022 року вона перенесла закриту черепно-мозкову травму — забій головного мозку ІІ ст. Вже за 4 місяці після тривалого лікування, вона знову потрапила до стін стаціонару із гострим запаленням нирок. Торік дитина зіштовхнулась з іще одним діагнозом — деформацією нижніх кінцівок. 

Дівчинка швидко втомлюється під час ходіння, та має неправильну постанову стопи. Тож від своєчасного оперативного втручання залежить майбутнє дитини. Операцію проведуть безкоштовно, але необхідно придбати матеріали. Батьки-вихователі та лікарі сподіваються на допомогу небайдужих! Будь ласка, підтримайте дівчинку!

*За законом ми не маємо права передавати ПІБ і дату народження дитини третім особам. Тому ці дані не оприлюднюємо.

Діагноз: Диспластична вальгусна деформація колінних суглобів. Спастична параплегія. Інші ураження нервової системи

Мета проєкту: зібрати 16 700 грн на придбання набору для блокування наросткових зон стегна

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ:

Отримувач: БФ «БІРЖА БЛАГОДІЙНОСТІ «ДОБРОДІЙ»

ЄДРПОУ 39308149

р/р IBAN UA553282090000026002000025224

АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «ПІВДЕННИЙ» МФО 328209

Призначення платежу: «Благодійний внесок для дівчинки позбавленої батьківського піклування проєкт № 1565»

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
65
лет со дня первой местной телевизионной передачи в Днепре

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте