Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 18 июня 2024
14:40

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Інформаційна боротьба Сил територіальної оборони ЗСУ: стратегії та практика

Інформаційна боротьба Сил територіальної оборони ЗСУ: стратегії та практика

Сучасна війна в Україні набула нового обличчя, яке полягає у масивному залученні медіа, інформаційних ресурсів та психологічного впливу. Сили територіальної оборони Збройних сил України (Сили ТрО ЗСУ) грають важливу роль у цьому контексті, ведучи, в тому числі, й інформаційну боротьбу з агресором. Ми розглянемо сутність інформаційної боротьби, інструменти та методи, а також роль громадськості у цьому процесі.

Сутність інформаційної боротьби в контексті Сил територіальної оборони

Інформаційна боротьба – це необхідний елемент сучасної військової стратегії, спрямований на забезпечення ефективності військових операцій та формування сприятливого сприйняття внутрішнього та зовнішнього суспільства.


У випадку Сил територіальної оборони ЗСУ, інформаційна боротьба спрямована на збереження суверенітету та територіальної цілісності України, а також у об’єктивному висвітленні ходу російсько-української війни. 

Зважаючи на ресурси, які російський окупант задіює у своїй пропагандистській діяльності, контрпропаганді і правдиве інформування українського суспільства про реальне положення на фронті – є невід’ємною частиною інформаційної війни сучасності. 

Інструменти та методи інформаційної боротьби

Сили територіальної оборони використовують різноманітні інструменти та методи для ведення інформаційної боротьби. Серед них:

  • медіа та соціальні мережі. Активна присутність в інтернеті та соціальних мережах, розповсюдження військових звітів та новин, демонстрування героїзму бійців;
  • контрінформація. Розкриття і демонстрація агресивних дій проти України та дезінформація агресора;
  • психологічна підтримка. Залучення психологів для підтримки українських військовослужбовців та підвищення їхньої моральної стійкості;
  • громадськість та волонтери. Активна залученість громадськості та волонтерів для підтримки та фінансування Сил територіальної оборони.

Роль і значення громадськості у інформаційній боротьбі

Громадськість грає визначальну роль у інформаційній боротьбі. Волонтери, активісти та громадяни допомагають не лише фінансово, але й розповсюджують інформацію, забезпечують контрінформацію та виступають амбасадорами правдивої інформації про ситуацію на передовій.

Практичні аспекти інформаційної боротьби Сил територіальної оборони

Інформаційна боротьба – це складний і динамічний процес, який вимагає гнучкості та постійного аналізу. Збереження військової переваги та забезпечення правдивого сприйняття ситуації на передовій – ключові завдання Сил ТрО ЗСУ у цьому контексті.

Сприйняття інформаційної боротьби як важливої складової військової діяльності важливе для забезпечення національної безпеки.

Висновки

Інформаційна боротьба, яку ведуть Сили територіальної оборони, є ключовим інструментом в забезпеченні безпеки та суверенітету України в умовах збройного конфлікту. Використовуючи інструменти, які включають в себе медіа, контрінформацію, психологічну підтримку та активну підтримку громадськості, Сили ТрО демонструють ефективність і важливість інформаційної боротьби в сучасному військовому конфлікті.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У МОЗ заявили, що українці зловживають сіллю: проблема у хлібові (9)

•  У Дніпрі на Калнишевського мікроавтобус Mercedes на переході збив жінку з собакою (8)

•  Сильна злива та гроза. Як Дніпро впорався з черговим циклоном (8)

•  У Дніпрі відремонтували аварійні дерев'яні сходи до мосту на Монастирський острів: прохід відкрито (7)

•  До Дніпра вже прибула партія з 9 останніх трамваїв із Німеччини (7)

•  Монастирський острів: ідеальний відпочинок у серці Дніпра (7)

•  Прати треба вночі: експерт з Дніпра пояснив, чому графіки відключення важливі і їх неможливо уникнути (6)

•  Кабмін змінив правила перевірки водіїв на стан сп'яніння (6)

•  Знаменитий дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко зібрався у новий європейський похід (5)

•  Автівку повністю зім'яло: у Дніпрі на Набережній Заводській Lexus вилетів з дороги та врізався в білборд, водія та пасажирку ушпиталили (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
16,9
млрд грн - бюджет Днепра на 2024 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте