Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 04 декабря 2023
11:26

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

У Дніпрі презентують нову книжку Олега Гавріша — казкаря, якого екранізує Netflix

У Дніпрі презентують нову книжку Олега Гавріша — казкаря, якого екранізує Netflix

У Дніпрі в освітньо-культурному та волонтерському просторі Гончаренко центр презентують нову книгу відомого українського письменника-казкаря Олега Гавріша, чиї твори планує екранізувати компанія Netflix.

На зустрічі з дніпрянами Гавріш презентує другу частину вже культової книги «Казки баби Гавришихи» — етно-фентезі, створеного на основі яскравих спогадів із життя самого автора.

«Поштовхом до написання збірки «Казок баби Гавришихи» були яскраві спогади дитинства про захопливі, дивні й лякаючі історії, що розповідала в дитинстві Олегу Гаврішу його бабуся, – прообраз баби Гавришихи. Казкар майстерно задіює у своїх жаских та водночас чарівних новелах містичних героїв українського фольклору та реальних людей, що перетинаються у дивовижний спосіб», — діляться в Гончаренко центрі.


За словами директорки освітнього простору Вікторії Паніної, ця презентація буде цікавою для містян віком від 6 до 106 років, адже література Гавріша може зацікавити не лише школярів, а й дорослих і навіть літніх людей.

«Це яскрава, динамічна, чарівна та в чомусь магічна в усіх сенсах книга — без перебільшення надбання не лише нашої області, а й усієї країни. Зрештою, саме твори Гавріша захотіла екранізувати відома компанія Netflix», — зазначає директорка Гончаренко центру Дніпро.

Зустріч із автором відбудеться 17 листопада о 17:00 у Гончаренко центрі Дніпро, що на вул. Старокозацька 40 «Б». Участь безкоштовна, для цього достатньо заповнити коротку гугл-форму за цим посиланням.

Довідка
Олег Гавріш – сучасний український письменник-казкар, що пише книжки в жанрі етно-фентезі. Автор книги «Казки баби Гавришихи», опублікованої у 2019 році видавництвом «Час майстрів». Переможець книжкового форуму BookForum Best Book Award 2020 у номінації «література для дітей від 9 до 12 років».Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цитата:
Предлагаю приобщиться к инициативе, направив непосредственно свои заработки на нужды войск. Также я обращаюсь и к руководителям госведомств и особенно – правоохранительным органам, имеющим многомиллиардные бюджеты, но направляют их на запугивание бизнеса и местного самоуправления. Вы же знаете, что эти ресурсы также можно частично использовать и для повышения обороноспособности страны.
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
40
років Кайдацькому мосту

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте