Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 03 июня 2023
13:26

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В лесах Днепропетровщины провели учения

В лесах Днепропетровщины провели учения

Специалисты разных лесхозов нашей области провели совместные учения ради сохранения и развития массивов зеленых насаждений.

На пороге – лето, которое может негативно повлиять на леса области.

Немногим ранее работники Восточного лесного офиса проводили совместные учения со спасателями, чтобы отработать методы противостояния лесным пожарам. Об этом уже рассказывал Городской сайт.

А теперь прошли совместные учение представителей разных лесхозов области.

Об их основных задачах в Восточном лесном офисе рассказали:

«Лісівники Дніпропетровщини провели спільні виїзні навчання.

Мета таких навчання – обмін досвідом, аби разом робити спільну справу, відновлювати постраждалий від війни ліс та працювати над збільшенням лісистості області.

Працівники усіх лісництв філії «Дніпровське лісове господарство» відвідали одне з найкращих лісництв Дніпропетровщини – Обухівське. Переймали досвід ведення господарства, з’ясували як доглядати за лісом.

Важливим питанням стала осіння кампанія із заліснення, адже вже слід робити підготовку ґрунту. Обговорили, які засоби та методи краще для різних районів Дніпропетровщини, де зустрічаються різні землі: кам’янисті, супіщані, піщані, чорнозем та ін. Крім того, порадилися з приводу доповнення та висадки змішаного лісу й наживо побачили плантації, висадженні торік.

Лісничі, помічники лісничих, майстри лісу разом розбирали ситуації з різних районів області. До прикладу, де в Дніпровському можна робити догляд за культурами плугом, в Софіївському – геть не спрацює.

Адже спільними зусиллями ми зможемо створити гарні ліси Дніпропетровщини».

Фото – Восточный лесной офис. 
Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | переглядам

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цитата:
Горожане голосуют за уверенное развитие города, за те процессы, которые происходили последние пять лет, и это огромный запас доверия от днепрян
Александр Санжара.

Источник
Цифра:
698,7
млрд гривень податків надійшло до державного бюджету у 2022 р.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте