Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 03 июня 2023
14:47

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В галерее АртСвит каждый может сформировать свою персональную выставку

|«« «« »» »»|

В этой днепровской галерее (Крутогорный спуск, 21-а) стартовал новый необычный интерактивный проект.

Проект называется «Виставка, яку хочу побачити». Как уверяют в галерее, он способен на 180 градусов развернуть представления посетителей о выставочной деятельности и поможет сформировать каждому такую экспозицию, какую захочет человек.

Подробней об этом проекте в галерее АртСвит рассказали:

«Галерея Артсвіт представила публіці доволі нетиповий проєкт під назвою "Виставка, яку хочу побачити".

Він нетиповий, бо його авторка Олександра Шовкун задумала розгорнути звичне уявлення відвідувачів про виставку на 180 градусів, змінити правила гри і запропонувати абсолютно новий досвід — стати творцями власного виставкового простору.

Простір для кожного, для своїх думок, особистих переживань, потаємних фантазій чи просто задля розваги — те, що нам хотілося дати людям цим проєктом. Можливість відволіктись від буденних викликів та зосередитись на собі через творчість. А завдяки штучному інтелекту не обов'язково мати художню освіту чи хист, щоб візуалізувати свої почуття й думки.

Втім інтерактивність — ще далеко не все, чим цікавий проєкт. Ним ми звертаємо увагу на те, що галерея це не лише місце, де можна споглядати виставки аби втамувати естетичну спрагу — не менш важливою тут є комунікація між самими відвідувачами, бути в діалозі. Власне й відкриття вийшло трошки іншим, адже спочатку не було на що дивитися — порожні стіни. Але разом створили широке розмаїття "уявних" виставок, своєрідних висловлювань, що їх потім жваво обговорювали глядачі.

Доєднатися до цієї творчої дискусії можна з вівторка по суботу, з 12:00 до 19:00. Вхід вільний!

А якою ви уявляєте виставку, яку хочете побачити?..».

Фото – Ольга Василец.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | переглядам

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цитата:
Центральная власть должна передать городам экологический контроль и другие полномочия влияния на улучшение качества жизни людей на местах
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
95
років театру ДраміКом

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте