Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 19 травня 2024
12:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Метальник молота Михайло Кохан з молодіжним рекордом сезону виграв «золото» на Кубку Європи з метання

Друга перемога українця у сезоні-2023.

Україна виборола перше "золото" на Кубку Європи з метальних легкоатлетичних дисциплін. Найкращий результат у молодіжному турнірі з метання молота продемонстрував Михайло Кохан.

Першу медаль "синьо-жовтих" у перший день змагань у португальській Лейрії здобув метальник диска Михайло Брудін. Він з особистим рекордом посів друге місце у першості серед спортсменів віком до 23 років.

22-річний Кохан, що посідав четверте місце на Олімпіаді-2020 та п'яте — на дорослому Євро минулого року, в Лейрії також заявився на турнір U23. Та за його підсумками оновив поточний світовий рекорд сезону на молодіжному рівні.

Як виступив Михайло Кохан
Вже з другої спроби Кохан метнув снаряд на переможні 74.40 метра. Цей показник був найкращим у молодіжному турнірі, проте поступався кидку чинного віцечемпіона Європи, угорця Бенце Халаса в дорослому фіналі (74.65), що проходив у той самий день.

Кохан закріпився у статусі переможця після найкращої, п'ятої спроби — 75.80 метра. Цей результат перевершив і переможний показник Халаса в дорослому турнірі, і став новим світовим рекордом сезону-2023 у віковій категорії U23.

Кохан втретє в кар'єрі здобуває "золото" метального Кубка Європи. Він також тріумфував на змаганнях у 2022-му та 2019 роках, в обох випадках — саме у молодіжному турнірі.

Кубок Європи. Метання молота. Чоловіки (U23)
Михайло Кохан (Україна) — 75.80 метра (рекорд сезону U23)
Давид Пілат (Польща) — 72.42
Галіл Їлмазер (Туреччина) — 70.45

Gorod.dp.ua на Facebook.

Реально  (12.03.23 13:08): От метания гранат пользы больше чем молоток бросать. Відповісти | З цитатою