ср, 24 апреля 2024
10:32

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепровские футболистки укротили Пантер

В чемпионате высшей лиги девушки СК «Днепр-1» одержали вторую победу, на выезде уверенно обыграв 2:0 клуб «Пантеры» из Умани.

И вновь к днепровским футболисткам победа приходит в выездном матче! Победу нашим землячкам обеспечил дубль Анастасии Немец. Счет мог быть и крупнее, но футболистки СК по ходу игры не смогли реализовать два пенальти.

Подробней об игре рассказал официальный сайт СК «Днепр-1»:

«Пантери» (Умань) – СК «Дніпро-1»  – 0:2 (0:0)

СК «Дніпро-1»: Рябовіл О., Тельна, Синько, Пороходніченко, Крук (Мустафаєва, 57), Бєлік, Кумеда, Куніна (Пилипенко, 90+4), Аслаханова (Новосельська, 68), Пшеничная (Кузьмин, 46), Немець.

Голи: Немець (56, 89).

На 32-й хвилині Аслаханова («Дніпро-1») не реалізувала пенальті

На 76-й хвилині Куніна («Дніпро-1») не реалізувала пенальті

Напередодні дівчата «Дніпра-1» здобули другу перемогу у чемпіонаті вищої ліги. Знову успіх прийшов на виїзді, і знову був зафіксований гольовий дубль. У воротах уманських «Пантер» двічі відзначилась Анастасія Немець.

З перших хвилин наша команда почала створювати моменти, заробляла небезпечні стандарти, але підводила реалізація. Логічним втіленням переваги підопічних Олени Кудзієвої був би гол ще в першому таймі, але Аміна Аслаханова не реалізувала пенальті.

Після перерви подібна невдача спіткала й Людмилу Куніну, але до цього вже відбувся перший гол Немець. Капітан команди Бєлік класною розрізною передачею вивела у прорив Аслаханову, а та вже асистувала Немець, яка у жорсткому стику випередила захисницю суперниць.

Загалом, другий тайм пройшов на зустрічних курсах. Гра вийшла дуже емоційною, що навіть вилилося у масову сутичку за 10 хвилин до завершення – наслідком стало вилучення Білокур. У більшості наша команда подвоїла перевагу: Немець після передачі врозріз вразила дальній верхній кут воріт «Пантер».

Следующий матч чемпионата днепровские футболистки проведут через две недели дома с «Вересом».

А в конце этой недели состоится их кубковый матч с женской командой «Кривбасс» в рамках прерванного войной Кубка Украины-2021/22, который достаточно неожиданно решили доиграть.