Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 23 червня 2026
01:38

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

«Доброго вечора, ми з України»: до Дня молоді у Дніпровському метро дав концерт відомий гурт PROBASS ∆ HARDI

|«« «« »» »»|

Дніпро привітав молодь зі святом. Для молодих дніпрян влаштували благодійний концерт, на який запросили авторів легендарного треку «Доброго вечора, ми з України» - PROBASS ? HARDI.

«Ми вперше в Україні святкуємо міжнародний день молоді, і нарешті ми святкуємо це свято зі всім цивілізованим світом. Сьогодні ми підготували такий фінальний подарунок - це наш український відомий гурт PROBASS ? HARDI. Бо нам дуже хотілось, щоб та молодь, яка щоденно працює у волонтерських центрах, допомагає з евакуацією, допомагає з поселенням переселенців - мала змогу хоча б сьогодні відчути себе молоддю та трохи відпочити і на декілька годин повернутись до того життя, коли не було війни», - сказала директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла.

Крім бажання подарувати молоді позитивні емоції, організатори також поставили на меті зібрати кошти. Благодійні донати можна було надсилати за допомогою QR-кодів.

«Будь-який захід, який ми зараз проводимо разом з благодійним фондом «Культурна столиця», несе певний благодійний характер. Сьогодні збирають кошти на медикаменти для шелтерів «Культурної столиці», їх у Дніпрі декілька. З початку війни ці шелтери прийняли понад три тисячі переселенців зі Сходу, дали їм притулок, харчування та іншу допомогу”, - зазначив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.

Надсилати донати та допомагати переселенцям та ЗСУ зі сцени неодноразово закликав і представник гурту PROBASS ? HARDI Артем Ткаченко. Вони з хлопцями із гурту з перших днів війни допомагали переселенцям, а також творили свої хіти. Їхня робота «Доброго вечора, ми з України» стала символом боротьби українського народу.

«Такі концерти - це щось особливе для нас, адже круто, коли всі об?єднуються в такому творчому просторі. Це ні в якому разі не веселощі, це зарядка та розрядка для всіх, хто зараз допомагає Україні. Бо кожному з нас потрібна так званна зупинка аби набрати повітря, видихнути та продовжити роботу. Тим більше, такі концерти ще й допомагають нашим захисникам та переселенцям, адже кожен із слухачів може приєднатись та задонатити на допомогу”, - зазначив Артем Ткаченко.

З бажанням допомогти та відволіктись прийшла і Аня. Дівчина - медична працівниця. Її компанія неодноразово допомагала лікарням та захисникам з медикаментами.

“Я люблю фестивалі, не пропускала ні Стопудівку, ні БезViz. А тим більше зараз ще подонатити - це взагалі святе. Звичайно, що концерти в метро - це незвично та не стандартно. Але круто, що їх проводять, адже кожному з нас потрібен заряд позитивних емоцій, аби і далі працювати на перемогу”, - зазначила Анна Ружина.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (21)

•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (21)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (4)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  У Дніпрі на Запорізькому шосе водій Toyota поїхав на «червоний» та влетів у Daewoo: момент ДТП (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років тому почали будувати «свічки» на Перемозі.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті