Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 14 квітня 2025
17:30

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепре на месте бывшего молзавода вырос «Комфорт-Сити»

В Днепре на месте бывшего молзавода вырос «Комфорт-Сити»

Новый жилой комплекс переменной этажности эксперты считают едва не идеальным примером освоения бывших промышленных территорий.

Этот комплекс по ул. Сергея Подолинского, 31 (в районе проспекта Поля, за педагогическим колледжем) был построен в довольно сжатые сроки. Вырос он на месте бывшего молзавода и включает в себя как 2-этажные таунхаузы, так и жилые дома высотой 5-7 этажей.

В группе Фейсбука Urban Dnipro предложили полюбоваться на фотографии комплекса, сделанные с высоты, и поделились своим взглядом на роль этого комплекса в градостроительном развитии нашего города:

«Житловий комплекс "Comfort City" — чудовий приклад ревіталізації міської території, яка була непридатною до життя, - считают модераторы группы. - Раніше тут знаходився молокозавод, який був чорною дірою посеред житлової забудови району. Але стару будівлю демонтували, а на її місці побудували комплекс малоповерхових будинків і таунхаусів.

Чому це правильний підхід?

Місто, щоб функціонувати нормально, має бути компактним, тобто щільно забудованим та мати високу густоту населення. Це підвищує мобільність містян — зменшує час, проведений в дорозі, зменшує витрати на обслуговування міської території, покращує економіку міста завдяки більшому поширенню малого та середнього бізнесу тощо. Тому для будівництва нового житла потрібно обирати наявні ділянки в місті, а не будувати в чистому полі.

Кожне велике місто має старі промислові зони, які займають цінну міську землю, тому останні десятиліття розвинуті міста Заходу звільняють колишні промзони під нову змішану забудову — цей процес називається ревіталізацією. Але будувати потрібно не 10-20-поверхові стіни з асфальтними дворами, як це люблять у нас, а мало- та середньоповерхові будинки з людиноорієнтованим середовищем.

Цей комплекс відповідає більшості сучасним тенденціям в будівництві і
є чи не єдиним таким в Дніпрі:

• Збудований на місці старого заводу;

• Має від 2-х до 7-ми поверхів;

• Двори належать мешканцям та вільні від авто.

З поганого — комплекс обнесено високим глухим парканом. Так не має бути, адже паркан вбиває вулицю тим, що ховає архітектуру та не дає візуально з нею взаємодіяти. В Європі подібні комплекси зазвичай відкриті та не мають 2-метрових парканів.

Якщо не звертати увагу на цей недолік, то саме так має виглядати масове житло в сучасному місті! Тішить, що такий комплекс з'явився в Дніпрі. Але сумно, що це виключення з правил на фоні інших новобудов, які зводять за лекалами 70-х років минулого століття».

А что думают по этому поводу читатели Городского сайта?..





Gorod.dp.ua на Facebook.


Анархист  (26.09.19 03:42): Прикольно свой бассейн с шезлонгами, крутой комплекс, небось и садик тоже свой в доме будет и парковка подземная. Только есть одно НО! Проэкт украли у известного архитектора из США времен 70-80хх, который такие же строил объекты, вспомните их фильмы, помните бассейн с шезлонгами, рядом домики частные и рядом же высотные дома. Один в один как здесь. Ох уж эти копирщики. Засудят ведь. А я помогу выложу эти фотки на Реддит, с пометкой архитектура, проект, украли, присвоили на американском. Ох их засудят то конкретно. Блин один в один застройка как из фильмов США 80-хх. Кстати такие комплексы строили для бедных, а вокруг комплекса частный сектор, для среднего класса. Но у нас все наоборот частный для богачей, а квартиры для обеспеченных, но еще не богатых. Відповісти | З цитатою
impresario  (26.09.19 02:17): Гетто для несчастных нуворишей.
Там леса проволокой крепились при стройке, доставка материалов по наружным лесам вплоть до крыши вручную. И без ограждений. Погибших, наверное, там и засыпали. Или замуровали, как и бутылки с мочой. Не провели дорогу к основному объекту - все время грязь месили, - и люди, и машины.
С виду блестит, а содержание - как у дешевой халупы.
Відповісти | З цитатою
Serenik  (25.09.19 19:56): А шо есть проспект Поля - это Кирова? Відповісти | З цитатою
Зоя  (25.09.19 15:40): Если бы одну ножку подковы убрать и вместо нее сделать танхаусы, а ножку перебросить на место танхаусов было бы ном. А так получается бетонный двор колодец, даже не смотря на умеренную этажность. Опять же не понятно что там с паркингом - есть подземный или нет и по сколько мест на квартиру - по 2 или по 0,3 места. Если по 0,3 то это ни о чём, 2 - норм. Відповісти | З цитатою
хм  (25.09.19 14:38): 5км от коксохима при попутном ветре...
Чи й не престиж.
Еще зелени по минимуму, а угловой таунхаус вообще нонсенс.
Відповісти | З цитатою
Мойша Гавнаштейн  (25.09.19 14:25): Там будут жить Мойши и Боги. А вы будете в резервациях за Соленым. Відповісти | З цитатою
Ч  (25.09.19 14:15): Молокозавод был отменный - производили от молока и кефира до йогуртов и сгущёнки, качество на высоте. При заводе был магазин, в котором свежайшие товары для каждого. Помню в конце 80-х, приходил с бидончиком, для свежайшей сгущёнки - праздник школьника. Хоть застал вкус настоящих продуктов из молока! Хороший был молокозавод! Впрочем, многие заводы исчезли, которые выпускали: мясные изделия, мороженое, пиво, безалкогольные напитки, кондитерку, хлебобулочные изделия, соки и т.д.. То что сейчас работает, это в основном, линии по разливу вкусовых добавок и заменителей по упаковкам. ГОСТы не выполняются, даже ДСТУ игнорируют. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
Вопрос  (25.09.19 13:34): Оооо, а какой комплекс можно будет скоро отгрохать на месте Южмаша, который скоро додерибанят до конца и можно выстроить целый город.
На фиг нам молзаводы, космос. Лучше настроим дома, но вопрос: кто ж там будет жить, если народ дружными рядами валит из страны. А у бомжей оставшихся вряд ли будут деньги на покупку квартир в этих элитцентрах
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
для непонятливых  (25.09.19 13:33): Жильё строится для переселенцев с Израиля и других стран. В скором времени эту территорию очистят от проживающего здесь б-дла и заселят людьми первого сорта. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
Ну  (25.09.19 13:26): і хто це будє купувати,? Відповісти | З цитатою
1 2
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Розширення вулиць не допоможе: Щоб вирішити проблему з заторами в Дніпрі, потрібно будувати нові дороги і мости (18)

•  Скільки живуть дерева і які варто висаджувати у Дніпрі (8)

•  Без заторів і зупинок: що таке «зелена хвиля» та де вона діє у Дніпрі (8)

•  У Дніпрі на Сергія Нігояна бабуся потрапила під колеса бензовоза DAF (7)

•  Зеленський підписав «скандальний» закон про добросовісного набувача: що змінилося і що кажуть критики (6)

•  Під Дніпром оселилася величезна колонія бакланів (6)

•  У Дніпрі рятують жінку, яка випадково вистрілила собі в голову (5)

•  Чи штрафуватиме податкова за інтернет-продаж особистих речей? (4)

•  У Дніпрі на прохання містян перенесуть одну з зупинок найпопулярнішого трамвайного маршруту №1 (4)

•  Контейнери не витримують: у Дніпрі зафіксували нові випадки недбалого поводження з відходами (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті