Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 11 квітня 2025
05:04

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

За два роки реабілітаційний центр для АТОвців та їхніх рідних вже прийняв понад півтори тисячі пацієнтів

|«« «« »» »»|

Безкоштовна реабілітація єврозразка. У дніпровському центрі реабілітації для АТОвців вже побували понад півтори тисячі пацієнтів. Як повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, це самі бійці, а також рідні загиблих героїв.

«Перший в області реабілітаційний центр для АТОвців відкрили у Дніпрі два роки тому. На сьогодні він прийняв вже понад півтори тисячі людей, – розповів Валентин Резніченко. – Плануємо розширити мережу таких закладів. Зокрема, відкрити два нові центри – на базі курорту «Солоний Лиман» та в Сурсько-Литовському, а ще реабілітаційне відділення у Кам'янському».

Дніпровський реабілітаційний центр працює за єврозразком. Особливість – у комплексній допомозі. Пацієнтами опікуються медки, фізіотерапевти, психологи, психіатри. До кожного – індивідуальний підхід.

Перебуванням у закладі задоволений боєць Роман Богатир. Він тут вже десятий день. Повний курс реабілітації – 18 днів.

«У грудні 2014-го потрапили у засідку. Мої хлопці загинули, а я був поранений. Постраждала ліва рука – її збирали ледь не по частинах. Нині проходжу реабілітацію. Фізіопроцедури, масажі. Розумію, що кінцівка вже ніколи не буде такою, як раніше. Та головне для мене – моральний стан. Нині я задоволений», – сказав він.

У центрі – лазерна терапія, магнітотерапія, ультразвукові інгаляції, масажі, лікувальні ванни, спеціальне обладнання для розробки судин, розповідає АТОвець Володимир Слюсар. Чоловік тут вперше.

«Все безкоштовно, а умови і відношення – на висоті. Відчуваєш себе людиною», – поділився він.

З липня цього року реабілітацію у центрі проходять й рідні загиблих захисників. Для них – окрема палата. До неї саме заселилася нова «зміна».

«Мій син Богдан загинув у Пісках у лютому 2015-го. Йому було 40 років. Важко переживаю цю втрату. Відчуваю потребу у психологічній підтримці. Одночасно хочу й поправити здоров'я – воно суттєво похитнулося», – розповіла пацієнтка Галина Пінчук.

Нині реабілітацію пройшли вже 11 родин загиблих, зауважила завідуюча центру Олена Привал.

«Вони приходять до нас із скаргами на здоров'я, поганий сон, дратівливість, плаксивість. А йдуть звідси вже з покращеним настроєм і позитивом баченням подальшого життя», – сказала вона.

Направлення на таке оздоровлення можна отримати у сімейного лікаря або безпосередньо у Центрі реабілітації. Він знаходиться у Дніпрі на пл. Соборна, 14.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Вася Гебельс с Пушкина  (16.11.17 14:17): Молодцi так тримати ! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті