О 03:40 бійцями дислокованого в обласному центрі воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону МНС за допомогою гідравлічного інструменту та бензорізу їхні тіла були вилучені та передані працівникам міліції.
![]() Фото magnolia-tv.com |
![]() Фото magnolia-tv.com |
![]() Фото magnolia-tv.com |
![]() Фото magnolia-tv.com |
![]() Фото magnolia-tv.com |
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
Братцы, ЦАРСТВИЕ ВАМ НЕБЕСНОЕ... Відповісти | З цитатою
Могут разбиться люди и на 20 км/ч ... Но шансов в этом случае на трагедию в 22339876 раз меньше...
Не забывайте - нарушающий правила дорожного движения- преступник, угрожающий прежде всего здоровью и самой жизни окружающих... Долетались, царство им небесное... Відповісти | З цитатою