О 03:40 бійцями дислокованого в обласному центрі воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону МНС за допомогою гідравлічного інструменту та бензорізу їхні тіла були вилучені та передані працівникам міліції.
![]() Фото magnolia-tv.com |
![]() Фото magnolia-tv.com |
![]() Фото magnolia-tv.com |
![]() Фото magnolia-tv.com |
![]() Фото magnolia-tv.com |
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
В данной ситуации кирпича не было. Відповісти | З цитатою
Еще раз повторяю все под Богом ходим, поэтому еще раз задумайтесь и побойтесь Бога, прежде чем говорить про кого-то такие УЖАСНЫЕ СЛОВА! Відповісти | З цитатою
Саша, ты навсегда останешься в наших сердцах! Відповісти | З цитатою