У Дніпропетровському національному університеті ім. О.Гончара (ДНУ) пройшло урочисте вручення дипломів 154 іноземним студентам. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили в прес-службі ДНУ.
Цього року в ДНУ успішно закінчив навчання та отримав свідоцтва про закінчення підготовчого відділення для іноземців 51 студент, дипломи бакалаврів отримали 56 студентів, дипломи спеціалістів — троє, дипломи магістрів — 44 іноземця.
Будь ласка,ты считаешь Украина как США,как Е С!!Они не кто не нужны Украины!!Это просто фигня,и не кто не остаются тут,только Украинцы много хотят загранице ехать............ Відповісти | З цитатою