Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 24 червня 2026
06:52

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Застаріле житло почнуть зносити і реконструювати

Застаріле житло почнуть зносити і реконструювати
realty.rbc.ru
У Дніпропетровську починає впроваджуватися Програма реконструкції старого житлового фонду. Питання було розглянуте на черговій, 32-ій, сесії Дніпропетровської міськради 5-го скликання 21 травня.

Метою Програми є вирішення житлово-комунальних проблем мешканців Дніпропетровська шляхом реконструкції існуючого житлового фонду та реалізації комплексу соціально-економічних заходів із залученням бюджетних коштів та коштів інвесторів.

Основними завданнями програми, зокрема, визначено знесення житла типових серій у місцях, де вони можуть псувати архітектурний образ міста, а також будинків панельно-каркасного типу, термін експлуатації яких вже скінчився, капітальний ремонт багатоповерхівок, термін експлуатації яких перевищує 20-40 років, перепланування та розширення житлової площі на базі застарілих багатоповерхових будинків, створення на базі застарілого житлового фонду житла, доступного для широких верств населення тощо.

Програму реалізовуватимуть у чотири етапи: підготовчий триватиме до 2009 року, далі — відповідно апробація (2009-2010 роки), масштабна реалізація (2010-2018 роки) та заключний етап (до кінця 2018 року).

«Надання Дніпропетровську статусу ділової столиці України вимагає створення відповідного іміджу міста, який визначається не тільки потужним інтелектуальним, промисловим і комерційним потенціалом, а й зовнішнім виглядом міста», — зазначено в документі.

Gorod.dp.ua на Facebook.


hummered  (23.05.08 13:34): 1515, не сносить Мост-сити а строить развязку - подземный туннель (ломанная - демьяна Бедного - Баррикадная - и с выходом в балку)
А вот на месте Брамы должен быть подземный паркинг минимум на 1000 авто.
под ЦУМ-ом тоже подземный паркинг. И ещё до 10 таких многоуровневых паркингов в центре.
Відповісти | З цитатою
й  (23.05.08 12:14): Так может пора спросить с слуг народа, что за что они голосуют?
Где в Программе оговорены права жителей, какой размер компенсации за неудобства и пр.?
Відповісти | З цитатою
Владимир  (23.05.08 12:13): \"Нужно сносить не устаревшее, а ветхое и аварийное жилье. А то устаревшее - это не модное, не современное, но более пригодное для жилья, чем 9-ти этажки малосемейки.\"
ПОДДЕРЖИВАЮ !!! Ветхого жилья полно в центре. Прочь загребущие руки от хрущевок!!!
Відповісти | З цитатою
игорь  (23.05.08 11:53): вначале вас выселят в какие-то халабуды-коммуналки-общаги.
потом дом признают аварийным и снесут, на месте поставят новый, а вот места в нем для вас уже не будет (если не заплатите).
Відповісти | З цитатою
1515  (23.05.08 11:48): Сносить надо МОСТ Сити..задохнемся скоро от вечной пробки в центре.С моста ни съехать ни заехать((( Лучшебы это Сити на месте Вавилона строили Відповісти | З цитатою
МИП  (23.05.08 11:39): Нужно сносить не устаревшее, а ветхое и аварийное жилье. А то устаревшее - это не модное, не современное, но более пригодное для жилья, чем 9-ти этажки малосемейки. Відповісти | З цитатою
sa  (23.05.08 11:32): Не город, а мусорная свалка. Если говорят, что 10 лет надо-то понадобится лет 40. Вобщем не доживемс. Відповісти | З цитатою
FOX  (23.05.08 11:16): Основными задачами программы, в частности, определено сзнесение жилья типичных серий в местах, где они могут портить архитектурный образ города
Это что получается, процйдется коммисися по городу и что ей не понравится, то снесут, людей на улицу (в лучшем случае в общагу) и построят красивыйи современный торговый центр?
Відповісти | З цитатою
Abakan  (23.05.08 11:11): Нравиться само название статьи "Устаревшее жилье начнут сносить и реконструировать". Т.е. сначала снесут, а потом: "....ну давайте реконструировать. нечего? ну хорошо построим тогда еще один торговый центр...". Вот когда не думают то правду пишут. Відповісти | З цитатою
456  (23.05.08 11:05): А дома которым больше 40 лет не надо сносить? У меня дому 60 лет. И ни разу он не ремонтрировался вообще. О капитальном речь вообще не идёт. Сровняем с землей и забудем? Відповісти | З цитатою
1 2 3
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (19)

•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (18)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (16)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  «Дніпроводоканал» оштрафували на понад 5 мільйонів гривень за порушення конкуренційного законодавства (4)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті