Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 25 червня 2026
08:09

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Квитки на потяги - купуємо за допомогою POS-терміналів

Квитки на потяги - купуємо за допомогою POS-терміналів
Для покращення сервісу продажу квитків на Придніпровській залізниці встановлено 66 POS-терміналів. Про це повідомили в прес-службі залізниці.

Наразі, як повідомляє залізниця, при придбанні квитків використали банківські електронні платіжні картки вже 7558 пасажирів.

До кінця 2008 року планується встановити ще 9 POS-терміналів. «Зараз такою послугою можна скористатися на таких станціях, як Дніпропетровськ, Запоріжжя-1, Сімферополь, Севастополь, Джанкой, Дніпродзержинськ-Пасажирський, Синельникове, Нікополь, Кривий Ріг-Головний, Мелітополь, Бердянськ, Феодосія, Керч.

У найближчий час POS-термінали запрацюють на станціях Дніпропетровськ Південний, Верхівцеве, Павлоград, Чаплине, П’ятихатки, Марганець, Запоріжжя-2, Пологи, Євпаторія-Курорт», — повідомляє прес-служба.

Gorod.dp.ua на Facebook.


music_station  (21.05.08 17:20): Инет рулит,а все эт автоматы..я думаю к одному месту...системe-то не обдуришь!!! Відповісти | З цитатою
Anthone  (21.05.08 14:42): Да-а, Новомосковском в ближайшее время и не пахнет... Вроде там не люди живут. Или какое-там Чаплино или Пологи покруче? Надо по карте посмотреть где эти "Роды" находятся)))
А за инет писали, что вроде тоже уже можно, 10 грн.
Відповісти | З цитатою
Джон  (21.05.08 13:29): Ну да прще бы через интернет и заказ билетов и комунальные платежи, как во всех цивилизованных странах удобно ведь, быстро и без очередей...Разве сложно это для людей????? Відповісти | З цитатою
Horror  (21.05.08 13:17): А ни кто не знает, какого банка POSы..? Или через какой процессинг ходят..? Если через свой карманный \"Экспресс-Банк\" - то дела не будет... Дохлый номер. Відповісти | З цитатою
Иван  (21.05.08 11:26): Терминалов наставили, а как они работают.... Система, как обычно у нашего государства - \"через левое ухо\"... Перед заказом билета - надо предупреждать о карте. Везде карта - это те же деньги, а у ЖД - это \"отдельная процедура\". Платеж за билет делится на две непонятные части, которые проводятся отдельно... Долго все и нудно. Да и не работают эти терминалы через одного. Все как обычно - гордо рапортуем об \"изобретении велосипеда\", да и тот едет с громким скрипом. Відповісти | З цитатою
Дима  (21.05.08 09:23): Лучшебы в интернете сделали эту услугу, т.к. всеравно не удобно. Відповісти | З цитатою
ДНЕПР Форева  (21.05.08 08:46): и у меня такое же было.Дикие люди,дети гор! Відповісти | З цитатою
Alex  (21.05.08 08:43): Как-то в прошлом году: вижу на кассе наклейку Visa, как при обычной покупке, заказываю билеты, мне называют сумму, протягиваю карточку.
В ответ мне на повышенных тонах "Почему вы не сказали раньше, что карточкой? Её надо было перед собой всё время держать и мне показывать. Уже пробито как наличные, с вас такая-то сумма наличными"
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі пояснили ситуацію щодо можливого перегляду тарифу на водопостачання та водовідведення (17)

•  У мережі шириться фейк про співпрацю дніпровських газовиків та ТЦК (17)

•  Історики надали нові докази, які свідчать про заснування Дніпра на понад 250 років раніше (13)

•  У Дніпрі зіткнулися мотоцикліст та карета швидкої: є постраждалий (відео моменту) (8)

•  «Ми не настільки багаті, щоб забудовувати Дніпро дешево», - переконані архітектори міста (6)

•  Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських (5)

•  У Дніпрі на проспекті Науки чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок (5)

•  У Дніпрі біля «Мост-Сіті» Tesla уходив від зіткнення з Lada і в’їхав у маршрутку: відео моменту (5)

•  Для продавців, батьків і навіть дітей: в Україні хочуть запровадити штрафи за енергетики (4)

•  У Дніпрі вулицю Зразкову залило іржавою водою: що сталось (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті