Наразі, як повідомляє залізниця, при придбанні квитків використали банківські електронні платіжні картки вже 7558 пасажирів.
До кінця 2008 року планується встановити ще 9 POS-терміналів. «Зараз такою послугою можна скористатися на таких станціях, як Дніпропетровськ, Запоріжжя-1, Сімферополь, Севастополь, Джанкой, Дніпродзержинськ-Пасажирський, Синельникове, Нікополь, Кривий Ріг-Головний, Мелітополь, Бердянськ, Феодосія, Керч.
У найближчий час POS-термінали запрацюють на станціях Дніпропетровськ Південний, Верхівцеве, Павлоград, Чаплине, П’ятихатки, Марганець, Запоріжжя-2, Пологи, Євпаторія-Курорт», — повідомляє прес-служба.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |
А за инет писали, что вроде тоже уже можно, 10 грн. Відповісти | З цитатою
В ответ мне на повышенных тонах "Почему вы не сказали раньше, что карточкой? Её надо было перед собой всё время держать и мне показывать. Уже пробито как наличные, с вас такая-то сумма наличными" Відповісти | З цитатою