У селі Павлівка Васильківського району внаслідок пожежі, яка виникла через паління у ліжку в нетверезому стані, загинув місцевий житель 1975 року народження.
23 квітня у Дніпропетровській області сталося 11 пожеж, одна з них — в обласному центрі. Причиною виникнення пожеж у трьох випадках стала необережність із вогнем, ще в трьох — коротке замкнення в електричних мережах, у двох — порушення правил пожежної безпеки, ще у двох — навмисні підпали. Причиною ще однієї пожежі стало загоряння легкового автомобіля внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
Збитки від вогню склали майже 67 тисяч гривень. Завдяки діям місцевих пожежно-рятувальних підрозділів МНС урятовано від вогню матеріальні цінності на суму 373 тисячі гривень.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |