Під час першого пуску за програмою «Наземний старт» ракета космічного призначення «Зеніт-3SLБ» має вивести на орбіту ізраїльський телекомунікаційний супутник AMOS 3.
За інформацією Федерального космічного агентства, 15 квітня в монтажно-іспитовому корпусі площадки 42 космодрому «Байконур» розпочато загальне складання ракети: до двоступеневої ракети має бути стикована космічна головна частина, що складається з розгінного блоку «ДМ-SLБ» і супутника AMOS 3.
Після завершення механічного складання буде проведене стикування електричних з'єднань і виконано їх перевірку. У підготовці ракети до пуску беруть участь фахівці ДКБ «Південне» (Дніпропетровськ).
У 2008 році дніпропетровські підприємства космічної галузі спільно із підприємствами-партнерами планують здійснити близько 10 пусків ракет, що більш ніж у 2 рази перевищує результат 2007 року. Пуски буде здійснено за програмами «Морський старт», «Наземний старт» та «Дніпро».
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
| Новини компаній | |
| Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
| Архів новин | |